Naujienos
Konkursas „Lietuvos kaime gera gyventi 2011“ |
2011-06-20 |
Lietuvai sparčiai integruojantis į Europą, tautinis identitetas ir tradicijos geriausiai išsaugomi Lietuvos kaimuose ir jų bendruomenėse. Nepaisant to, jog kaime yra neužterštas oras, galimybė užsiauginti sveiką maistą, naudoti pigesnį kurą, kurti ir plėtoti verslą, vis daugiau jaunų žmonių renkasi gyvenimą mieste arba svetur.
Ar galime šią padėtį pakeisti? Kaip kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie kaimo įvaizdžio kėlimo? Be kaimo nebus ir Lietuvos!
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija kviečia kaimo bendruomenes dalyvauti konkurse „Lietuvos kaime gera gyventi“.
Šiuo projektu norime parodyti, kad kaimas daug kur yra patrauklus gyventi daugeliui gyventojų grupių – jaunoms šeimoms, verslininkams, pensininkams, ir tuo būdu pritraukti jas gyventi kaime.
Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos prezidentė
Alvita Armanavičienė




