Naujienos

Laukiame visų festivalyje Kirnaičiuose

2016-05-30

Maloniai kviečiame Jus visus aktyviai dalyvauti tradiciniame, jubiliejiniame, jau dešimtajame Joniškio rajono kaimo bendruomenių festivalyje „Sportuos jaunystė – stiprės draugystė...“, kuris vyks šių metų birželio mėn. 11 dieną Kirnaičių kaime.

Organizuojame festivalio dalyvių jubiliejinę kaimo bendruomenių atstovų ir svečių eiseną nuo kultūros namų iki kaimo parko, kuriame bus įrengta scena. Kas turite atsivežkite savo bendruomenės inicialus: vėliavą, plakatus, sportinę aprangą, kepuraites ir t.t. Būtų gerai, kad kiekvieną bendruomenę atstovautų ne tik pirmininkas ar seniūnas, bet ir ne mažiau negu penki (gali ir daugiau) bendruomenės nariai. Pristatysime kiekvieną atvykusią kaimo bendruomenę, todėl prašome el. paštu iki festivalio atsiųsti porą ar trejetą sakinių apie savo bendruomenę.

Festivalio rėmėjų prizais apdovanosime visas atvykusias bendruomenes.

Tikimės, kad Jūs tikrai subursite komandą, kuri tinkamai atstovaus sportinėse varžybose (festivalio programa, paraiškos forma, kvietimas ir sportinių varžytuvių nuostatai pridedami). Apdovanosime ir penkias pačias sportiškiausias kaimo bendruomenes.

Viso festivalio metu scenoje pasirodys geriausi Joniškio ir Žagarės kultūros centrų saviveiklininkai ir atlikėjai, sporto centro šokėjos, šokių grupė „Avantiūra“, ir kt., festivalio svečiai iš Pakruojo rajono, Latvijos lietuvių bendruomenės šokių kolektyvas ir jų atlikėjai. 13.00 valandą, tuoj po iškilmingo festivalio atidarymo, vyks sportinės varžybos, bus pristatoma Juozo Šalkausko kaklaraiščių paroda, paklausysime šventinio Vytauto Šiškausko koncerto, populiarios šlagerių grupės „DAR“ naujausios programos, vėliau – gyvo garso koncertas: koncertuos grupė „Crazy Crow“, kurie paskutinius 10 metų yra pastovūs G.Paškevičiaus bendražygiai, šventę vainikuos deimantinis ugnies šou, vėliau uždegsime šventinį laužą, dangų nušvies dangaus žibintai, nugriaudės įvairiaspalvis šventinis festivalio fejerverkas.

Apie Jūsų dalyvavimą festivalyje prašytume pranešti ne vėliau kaip iki birželio 10 dienos telefonu: 8 611 16738 - Kęstutis Ladukas, el. paštas: kladukas@gmail.com.

Laukiame visų festivalyje Kirnaičiuose...

Kirnaičių kaimo bendruomenės vardu bendruomenės pirmininkas Kęstutis Ladukas

Kalendorius

  Birželis 2024  
P A T K Pn Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30