Naujienos

Maldeniuose iškilo nauja pavėsinė

2015-12-17

Artėjant gražiausioms metų šventėms, Maldenių kaimo gyventojai ir svečiai džiaugiasi nauja dar dažais kvepiančia pavėsine. Dar balandžio mėnesį Maldenių kaimo bendruomenė vadovaujama Renatos Šidlauskaitės parengė paraišką valstybės paramai gauti pagal veiklos sritį "Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas ir priežiūra" ir ją pateikė Žemės ūkio ministerijai. Konkurso steigėjams įvertinus paraiškas ir paskelbus rezultatus tarp penkių laimingųjų rajono kaimo bendruomenių pateko ir Maldenių kaimo bendruomenė su projektu "Maldenių kaimo pavėsinės pastatymas".

Projektui įgyvendinti buvo skirta 4742,80 eurų parama, savivaldybės parama maldeniškiams 937 eurai. Pasak bendruomenės vedlės Renatos Šidlauskaitės, gavus paramą kibta į darbą. Galiausiai, kai pavėsinė suradusi tinkamą vietą tvirtai stojo kaimo viduryje greta vaikų žaidimų aikštelės, maldeniškiai pasikvietė Skaistgiro seniūnijos seniūnaičius, kaimų bendruomenių vedlius kartu pasidžiaugti projekto rezultatais. Į šią sueigą atvyko ir rajono meras Gediminas Čepulis, administracijos direktorius Aivaras Rudnickas, Joniškio VVG pirmininkė Nijolė Valuckienė ir koordinatorė Rimantė Misiūnienė, Skaistgirio seniūnė Virginija Kaikarienė.

Svečiams perkirpus tradicinę juostelę ir pasidžiaugus Maldenių kaimo bendruomenės sumanymu turėti kaime pavėsinę, visi drauge persikėlė į bendruomenės namus. Bendruomenės pirmininkė Renata Šidlauskaitė kartu su bendruomenės aktyvu dėkojo seniūnei Virginijai Kaikarienei už maldeniškių sumanymo rengti projektui paraišką palaikymą. Taip pat kaimiškomis dovanėlėmis atsidėkojo ir rajono vadovams už pagalbą vykdant projektą, Reibinių kaimo bendruomenės pirmininkui už patarimus renkant pavėsinei fasoną. Sueigos metu netrūko sveikinimų Maldenių kaimo bendruomenei, nuoširdžių diskusijų, ramių adventinių dainų. Tą pačią dieną rajono vadovai, seniūnė ir bendruomenės vedlė įžiebė kaimo eglutę. Maldeniuose buvo įžiebta viena pirmųjų Skaistgirio seniūnijos šventinių eglučių.

Vida Urbonienė

Kalendorius

  Gegužė 2024  
P A T K Pn Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31