Naujienos

Skaistgiryje paminėta vairuotojų ir keliautojų diena

2015-09-29

Sekmadienį Skaistgirio moterų draugija „Versmė“, miestelio bendruomenė, parapijos klebonas kunigas Andrius Trakšelis kvietė drauge paminėti vairuotojų ir keliautojų dieną. Šv. Jurgio bažnyčioje buvo aukojamos šv. mišios už keliautojus, vairuotojus. Klebonas kunigas Andrius Trakšelis kvietė prisiminti ir tuos žmones, kurie jau negrįžo namo iš kelionių, vairuotojus ir keliautojus būti apdairesniems ir atsargesniems ne tik savo, bet ir aplinkinių atžvilgiu.

Po šv. mišių klebonas kunigas Andrius Trakšelis palaimino gausiai tą dieną šv. mišiose dalyvavusius vairuotojus , dviratininkus ir pėsčiuosius, pašventino jų transporto priemones. Skaistgirio seniūnaitė Vida Urbonienė susirinkusiems išdalijo priemones saugiam eismui. Jai talkino tą dieną gimtinėje svečiavęsis Šiaulių apskrities vyr. policijos komisariato Imuniteto skyriaus vyr. tyrėjas Marijus Macis.

Organizatoriai kvietė parapijiečius dar kartą prisiminti apie saugų eismą artėjant rudeniui ir ilgėjant tamsiam paros metui. Šiuo renginiu skaistgiriečiai įsijungė į respublikinį projektą „Eismo saugumas bendruomenėse – 2015“, kuriame jie dalyvauja jau ne pirmi metai. Po renginio grupelėmis parapijiečiai išsiskirstė pasigrožėti auksiniu rudeniu. Vieni pėstute pasuko į J. Viliūno parką, kiti kopė į Uolyno kalną, treti mynė dviračių pedalus link miško, kur pagrybavę grįžo namo. Vairuotojai tarpusavyje diskutavo apie ilgėjantį tamsųjį paros metą, apie tai kaip suteikti pirmą pagalbą įvykus nelaimei kelyje. Gražiai ir prasmingai prabėgo paskutinis rugsėjo sekmadienis Skaistgirio šv. Jurgio parapijoje. Susirinkusieji dėkojo organizatoriams už renginį kuris praplėtė jų akiratį, suteikė naujų žinių, o gautos dovanos juos saugos kelyje.

Vida Urbonienė

Kalendorius

  Gruodis 2023  
P A T K Pn Š S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31