Naujienos

Stupurų bendruomenės vairas perduotas naujai išrinktai pirmininkei

2015-02-23

Vasario 21 d. Stupurų kaime įvyko kaimo bendruomenės ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Susirinkimui ruoštasi kruopščiai ir atsakingai, pakviesta daug svečių, bendraminčių, bendruomenės draugų. Susirinkus dideliam dalyvių skaičiui, bendruomenės pirmininkė Loreta Česnauskienė pradėjo susirinkimą. Dalyviai išklausė išsamios pirmininkės ataskaitos, susipažino su finansinės ataskaitos duomenimis, pasidžiaugė gražiais darbais: originaliai įgyvendinta akcija “Darom“ bei smagiais renginiais - nuotaikingomis Joninėmis, „Saugia kaimynyste“, išvyka į Rokiškį bei Kirkilų bendruomenę ir kt.

Buvo išrinkta ir patvirtina nauja Stupurų kaimo bendruomenės taryba ir tarybos pirmininkė. Po ilgo ir našaus darbo bendruomenės pirmininkė Loretai Česnauskienė atsisakė toliau tęsti šį visuomeninį darbą ir bendruomenės vairą perdavė Linai Vyšniauskaitei.

Sveikinimus ir palinkėjimus išsakė Mekių kaimo bendruomenės pirmininkas G.Jančauskas ir Ziniūnų kaimo bendruomenės „Obelėlė“ pirmininkė I. Vilkonienė. Nuoširdžius žodžius kaimo senjorų vardu tarė E. Bernotienė.

Po susirinkimo stupuriškius ir svečius linksmino Joniškio kultūros centro Kirnaičių skyriaus merginų grupė, vadovaujama G.Andrešiūnienės. Šiltus ir jaukius romansus Stupurų bendruomenei dovanojo Rudiškių skyriaus folkloro ansamblis „Rudbala“.

Susirinkimo nariai turėjo progos susipažinti su kandidatais į Joniškio rajono savivaldybės merus . Kandidatai pristatė savo planus, dalinosi mintimis apie rajono ateitį, atsakė į iškilusius klausimus, nuoširdžiai bendravo su rinkėjais.

Stupurų kaimo bendruomenės informacija

Kalendorius

  Vasaris 2024  
P A T K Pn Š S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29