Naujienos
Svečiai iš Kelmės |
2010-08-20 |
Rugpjūčio 18 d. Joniškio rajone lankėsi grožio puoselėtojų delegacija iš Kelmės rajono, kuriai vadovavo Kelmės rajono mero pavaduotojas kaimo plėtrai ir investicijoms ir Kelmės VVG pirmininkas Zenonas Mačernius.
Šįkart svečiams pasiūlyta pasigrožėti gražiai tvarkomomis viešosiomis Joniškio rajono erdvėmis. Delegacija lankėsi Joniškio žemės ūkio mokykloje, kurios direktorius Liudas Jonaitis aprodė svečiams puoselėjamą mokyklos aplinką. Kita lankyta vieta - Skaistgirio miestelis. Čia bendruomenės pirmininkė Reda Pečkuvienė svečiams parodė miestelio puošmenas J. Viliūno parką, mokyklos aplinką ir gražiausiai miestelyje tvarkomą Rūtų gatvę. Svečiai susipažino ir su benruomenės patalpose veikiančia amatų ekspozicija.





