Naujienos

Ventoje – rekonstruotos estrados atidarymo renginys

2014-08-11

Rugpjūčio 9 d. Ventoje (Akmenės rajone) įvyko rekonstruotos lauko estrados atidarymo renginys – Ventos miesto vasaros šventė. Gražioje vietoje ant upės kranto vyko sportinės varžybos, amatininkų mugė, programa vaikams, saviveiklininkų ir profesionalių artistų koncertas. Sėkmingai užbaigtais darbais pasidžiaugė projekto partneriai: Akmenės savivaldybės, Joniškio, Akmenės ir Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupių atstovai.

Iškilmingame šventės atidaryme skambėjo svečių sveikinimai, kuriuose buvo akcentuojama, kad nors projekte numatytas darbas užbaigtas, akivaizdu, kad tarp šių bendruomenių jau užsimezgė kontaktai. Laukia bendra veikla. Miesteliuose veikiančių organizacijų vadovai ir nariai dalinsis gerąja patirtimi, kaip skatinti vietos iniciatyvas ir partnerystes, įtraukiant kaimo bendruomenių, verslo ir vietos valdžios atstovus, lankysis vieni kitų renginiuose. Ir šį kartą Ventos miesto vasaros šventėje koncertavo Tirkšlių kultūros centro romansų ansamblis „Retro“.
Ventos lauko estrados rekonstrukcija – vienas darbų, numatytų tarpteritoriniame projekte „Venta, Skaistgirys, Tirkšliai – buriamės bendrai veiklai“, kurį drauge vykdo Akmenės rajono savivaldybė, Joniškio, Akmenės ir Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupės. Vykdant šį projektą jau atnaujinta Skaistgirio estrados aikštelės danga, įrengti suolai estrados žiūrovams, atnaujintos estrados sienos, atnaujinti laiptai į estradą. Skaistgiryje estrados atidarymo renginys įvyko birželio 7-ąją. Baigti darbai ir Tirkšliuose.

Kalendorius

  Balandis 2024  
P A T K Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30