Partnerystė

Kaimuose gyvenantys žmonės negali būti visi siejami su žemės ūkiu. Socialiniu bei ekonominiu atžvilgiu kaimas yra atskirtas nuo miesto. Įvairios pašalpos, pensijos formuoja tam tikrą gyvenimo būdą, padeda socialiai atskirtiems žmonėms pasiekti aukštesnį pragyvenimo lygį. Tačiau didelė socialinė parama ugdo ir „išlaikytinių“ psichologiją. VVG per įvairias VO ir NVO ieško būdų visų socialinių grupių pajungimui aktyviai veiklai gerinant bendrą kaimo gyvenimo būklę.

Partnerystė tarp įvairių institucijų Joniškio rajone senai turi gilias tradicijas. Iki VVG susikūrimo tarpusavyje patirtimi keitėsi daugelis kaime susikūrusių visuomeninių organizacijų, tai ūkininkų draugijos, moterų centrai, kaimo bendruomenės. Jos užmezgė tamprius bendradarbiavimo ryšius su seniūnijomis, vietos verslininkais, su apskrities rajonų visuomeninėmis organizacijomis bei užsienio šalių partneriais.

Joniškio VVG pati rodo iniciatyvą ir tęsia glaudų bendradarbiavimą su Joniškio rajono savivaldybe, seniūnais, vietos žiniasklaida, Joniškio turizmo ir verslo informacijos centru, rajone esančiomis kaimo bendruomenėmis, Joniškio rajono žemės ūkio mokykla, kitomis NVO, šalies ir užsienio partneriais.

Asociacija yra užmezgusi ryšius ir dalinasi patirtimi su kitomis Lietuvos bei užsienio VVG. Pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su:

Tarptautiniai partneriai ir draugai:

Šių sutarčių tikslas - keistis sukaupta patirtimi, dalyvauti bendruose projektuose.

Ir ateityje nesirengiama sustoti, VVG plečia bendradarbiavimo ryšius su vietos ir užsienio VVG. Palaikomi aktyvūs ryšiai su Joensuun regiono VVG iš Suomijos (jų vizito Joniškyje metu, 2010 m. birželio 19 dieną, buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis). Taip pat užmegzti nauji ir daug žadantys ryšiai su Havelland VVG iš Vokietijos.

Kalendorius

  Liepa 2024  
P A T K Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31