Naujienos

Netekome nuoširdaus draugo ir bendražygio

2015-08-06

2015 m. rugpjūčio 1 d. sustojo Edvardo Ščiuko širdis.

Stupurų kaimo bendruomenės narys Edvardas Ščiukas stovėjo prie Joniškio vietos veiklos grupės susikūrimo ištakų. 2004 metais, kai kaimo gyventojai tik pradėjo burtis bendrai veiklai ir ugdyti savo bendruomeniškumą, kai dar nebuvo nei finansavimo programų, nei Europos pinigų, Edvardas Ščiukas buvo vienas iš pasirašiusiųjų Joniškio VVG steigimo sutartį. Tikėjo idėja ir žmonėmis, prisiėmė atsakomybę, kartu su mumis ieškojo veiklos krypčių ir metodų. Darė ką galėjo, kad kaime būtų geriau ir gražiau gyventi.

Buvo Joniškio VVG valdybos nariu, iki paskutinės gyvenimo dienos buvo vietos veiklos grupės nariu. Visada jautėme jo palaikymą ir paramą, vertinome išmintį bei nuoširdumą.

Liūdime dėl netekties, nuoširdžiai užjaučiame šeimą ir artimuosius.

Kviečiame dalyvauti Strategijos aptarime

2015-08-06

2015 m. rugpjūčio 7 d. 11 valandą (penktadienį) Joniškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje bus pristatyta ir aptariama 2014 - 2020 metų laikotarpio Joniškio rajono partnerystės veiklos grupės strategija. Aptarime ir svarstyme kviečiame dalyvauti: Joniškio rajono kaimų bendruomenių, kitų nevyriausybinių organizacijų atstovus, Joniškio rajono savivaldybės vadovus, skyrių vedėjus bei specialistus, tarybos narius, seniūnus, kaimo mokyklų atstovus, kultūros darbuotojus, bibliotekininkus, sporto organizatorius, socialinius darbuotojus, Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus atstovus, Joniškio rajono verslininkų asociaciją, jaunimo organizacijų atstovus, Joniškio turizmo ir verslo centro atstovus, verslininkus, darbo biržos atstovus, policijos, priešgaisrinės tarnybos atstovus, Žemės ūkio bendrovių, kooperatyvų atstovus, ūkininkus, medžiotojų būrelių atstovus, spaudos atstovus ir visus besidominčius rengiama strategija.

Sėkmingai įgyvendinta Vietos plėtros 2008-2014 m. strategija

2015-08-06

2015 m. liepos 31 d. baigėsi Vietos plėtros 2008-2014 m. strategijos įgyvendinimo laikotarpis. Vykdant šią Strategiją, vadovautasi vizija, kad Joniškio rajono kaimai taptų vietovėmis su išvystyta aplinkosaugine, socialine, gamybine ir kitų verslų infrastruktūra, aukštos kultūros žmonėmis, aplinka, kurioje norėtų ir galėtų pasiturinčiai gyventi kaimo žmogus.

Daugiau

Tęsiasi bendradarbiavimas tarp kaimyninių rajonų vietos veiklos grupių

2015-08-05

Bendravimas ir bendradarbiavimas tarp Šiaulių regione ir kaimyniniuose rajonuose veikiančių vietos veiklos grupių vyksta ir vasarą. Liepos pabaigoje į konferenciją „LEADER metodo įgyvendinimo ypatumai ir ateities perspektyvos“ pakvietė vietos veiklos grupė „Radviliškio lyderis“.

Daugiau

Kviečiamas visuotinis susirinkimas

2015-08-02

2015 metų rugpjūčio 7 dieną 11 valandą Joniškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje (Livonijos g. 4, Joniškis) kviečiamas Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės visuotinis susirinkimas.

Darbotvarkė:

  1. Dėl 2008–2014 metų strategijos įgyvendinimo rezultatų
  2. Dėl pritarimo 2014-2020 metų laikotarpio Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės strategijai.
  3. Kiti klausimai.

Išrinkta nauja Joniškio VVG valdyba

2015-07-29

Liepos 28 dieną įvyko Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės narių visuotinis susirikimas. Buvo svarstyti asociacijos įstatų pakeitimai. Susirinkimo sprendimu Joniškio vietos veiklos grupė bus atviresnė – supaprastinta naujų narių priėmimo tvarka. Atsižvelgiant į naujos Strategijos taisykles, patvirtinta, kad ateityje Joniškio vietos veiklos grupės valdybos sudėtyje bus 11 narių.

Daugiau

Draugystės pynė stiprėja

2015-07-01

Tuoj po vidurvasario Skaistgiryje susitiko asociacijos „Draugystės pynė“ pirmininkė Genovaitė Mačiuvienė, jos pavaduotojai Vytautas Norbutas ir Vida Urbonienė bei juos lydėję atstovai iš Ventos, Tirkšlių ir Skaistgirio. Asociacija buvo įkurta 2015 metų vasarį baigiant įgyvendinti tarpteritorinį projektą “Venta, Tirkšliai, Skaistgirys buriasi bendrai veiklai“, kurį įgyvendino Šiaurės vakarų Lietuvos, Akmenės ir Joniškio vietos veiklos grupės . Įgyvendinus šį projektą Tirkšliuose, Ventoje ir Skaistgiryje buvo atnaujintos vasaros estrados, o finale įkurta asociacija jungiant šias tris vietoves.

Daugiau

Dar ne rugiapjūtė, dar ne...

2015-06-29

Kaimo žmonės dar tik stebi bręstančius laukus ir žino – tuomet, kai su meile dirbta žemė atiduos derlių, švęsti, ilsėtis nebus kada. Tuomet ir jaunas, ir senas neskaičiuos valandų, neturės laiko savo namams ir galbūt tik mintyse prisimins, kad bus vėl kiti metai, graži birželio diena, kuomet sueis kaimo žmonės, suvažiuos svečiai, lietuviai ir bendraus kartu iki kol rytas išauš... Taip buvo ir šiemet, birželio 20 – ąją. Nedraugiškas lietus išvakarėse laistęs Kirnaičių kaimo parką, grasinęs sugadinti šventę, išsikvėpė ir pasitraukė. Kirnaičių kaime išaušo giedra ir šilta diena. Ir tas, kas laukia tos dienos žino – tai diena, kai Kirnaičių kaimo parke, pradeda rinktis bendruomenės, statyti palapines, rūpinasi kaip atrodys kiekviena bendruomenė, tarsi sakydami – ei, mes nesimatėme metus, pažiūrėkite kaip mes pasikeitėme.

Daugiau

Penki Joniškio rajono kaimo bendruomenių projektai gaus paramą iš Žemės ūkio ministerijos

2015-06-23

Birželio 18 d. įvyko Žemės ūkio ministerijos Nacionalinės paramos kaimo bendruomenėms projektų atrankos komiteto posėdis, kuriame svarstytos 376 paraiškos. Kaimo bendruomenės galėjo teikti projektus, susijusius su verslumu, bendruomeniškumo skatinimu bei viešųjų erdvių sutvarkymu. Komiteto nutarimu numatyta skirti paramą šiems Joniškio rajono kaimo bendruomenių parengtiems projektams įgyvendinti:

Daugiau

Šiaurės šalių ministrų taryba patvirtino Joniškio VVG paraišką

2015-06-22

Joniškio vietos veiklos grupė teikė paraišką Šiaurės šalių ministrų tarybai, siekdama dalyvauti Baltijos ir Šiaurės šalių nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo rėmimo programoje. Projektuose pagal šią programą turi dalyvauti partneriai iš 3 ar daugiau šalių iš Šiaurės – Baltijos šalių regiono, iš kurių bent vienas partneris yra iš Šiaurės šalių, ir bent vienas partneris iš Estijos, Latvijos ar Lietuvos.

Daugiau

Kalendorius

  Birželis 2024  
P A T K Pn Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30