Naujienos

Stupuruose paskutinį advento sekmadienį rinkosi senoliai

2014-12-30

Paskutinį advento sekmadienį Stupurų kaimo bendruomenės senoliai rinkosi į šventinę popietę „ Advento žvakių šviesoje“. Bendruomenė puoselėja gražią tradiciją pasveikinti senolius nuvykstant į namus, aplankant, įteikiant simbolines dovanėles. Ši tradicija paskatino bendruomenės tarybos narius sukviesti kaimo senjorus prie bendro stalo į advento popietę.

Daugiau

Užsienio reikalų ministerija kviečia teikti paraiškas veiklos projektams

2014-12-18

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kviečia asociacijas ir viešąsias įstaigas teikti paraiškas veiklos projektams, kuriuos įgyvendinant tikslinga dalyvauti Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijai.

Daugiau

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia 2015 metų nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo konkursą

2014-12-15

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia 2015 metų Nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo konkursą, kurio tikslas – stiprinti nevyriausybinių organizacijų institucinius gebėjimus finansuojant konkurso būdu atrinktus projektus.

Daugiau

Konferencija "Dešimt kūrybingų metų".

2014-12-08

Gruodžio 5 d. įvyko Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės konferencija "Dešimt kūrybingų metų". Renginyje dalyvavo beveik du šimtai žmonių – pagrindiniai projektų rengėjai ir vykdytojai kaimo bendruomenių aktyvistai bei garbingi ir mieli svečiai.
Buvo perskaitytas Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimo laiškas. Į susirinkusiuosius su sveikinimo žodžiu kreipėsi LR seimo narys Vitalijus Gailius. Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis įteikė mero padėkos ženklą Rimantei Misiūnienei už Vietos veiklos grupės įkūrimą, sėkmingą jos veiklą ir bendruomenėms pritrauktus pinigus.

Daugiau

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas

2014-12-08

Gerb. Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės pirmininke, Nijole Valuckiene,

Dėkojame už kvietimą Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei dalyvauti Jūsų rengiamoje konferencijoje „10 kūrybingų metų“, deja, dėl jau suplanuotos darbotvarkės prezidentė dalyvauti negalės.
Norėtume perduoti nuoširdžius valstybės vadovės sveikinimus visai Jūsų aktyviai vietos veiklos grupei. Jūs esate puikus pavyzdys, kad vietos bendruomenė yra ta jėga, kuri gali įsukti permainas visoje Lietuvoje ir būti puikiu sektinu pavyzdžiu visiems.
Gerų rezultatų galime pasiekti tik tada, kai sprendžiame ir veikiame patys. Prisiimdami atsakomybę ne tik už save, bet ir už savo bendruomenę. Todėl ir toliau įkvėpkite savo idėjomis, darbais ir optimizmu kitus žmones noru kurti geresnį ir gražesnį gyvenimą savo miestelyje, savo valstybėje.
Geros konferencijos! Šiltų įspūdžių!

Pagarbiai
Gaja BARTUSEVIČIŪTĖ
Respublikos Prezidentės patarėja

Kalnelyje – Padėkos vakaras bendruomenės nariams

2014-12-08

Jaukioje Eugenijaus ir Onutės Stonių sodyboje Kalnelio kaimo bendruomenės nariai rinkosi į Padėkos vakarą. Visus metus kartu dirbę, plušėję, pagaliau nusprendė, kad jau galima nusimesti darbus nuo pečių ir vieniem kitiems padėkoti. Ir išties, tą dieną skambėjo ne vienas gražus padėkos žodis. Bendruomenėje dirbo didelis būrys žmonių – o dar didesnis ja tikėjo. Tikėjimas turbūt ir leido nuveikti didžiausius darbus. Kalnelyje daug pokyčių: gražiai apsodintas parkas, įrengti du visą vasarą žydinčiomis gėlėmis džiuginę alpinariumai, pastatyti septyni lauko treniruokliai. Šiemet surengtos net penkios šventės – Atvelykio šventė „Riedėk, marguti, riedėk“, Mojavų gegužinė, drauge su Joniškio kultūros centru nuaidėję Joninės (Rasos), Joniškio seniūnijos šventė „Draugystės puokštė“, ir, žinoma, gyvoji XIII amžiaus Žiemgalos istorijos pamoka „Sidabrės miesto sudeginimas“, įvairiausiais atgarsiais išgarsinusi Kalnelį visoje Lietuvoje.

Daugiau

Susitiksime konferencijoje "Dešimt kūrybingų metų"

2014-12-04

Penktadienį, gruodžio 5-ąją, Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupė rengia konferenciją "VVG ir potencialių pareiškėjų gebėjimų ugdymas, aktyvumo skatinimas ir telkimas vietos plėtros strategijos įgyvendinimui, vietos plėtros 2008 – 2014 metų strategijos įgyvendinimas" . Kartu bus paminėtas Joniškio VVG veiklos dešimtmetis. Į renginį pakviesta daug garbingų ir brangių svečių, su kuriais drauge svajojome, planavome, dirbome, džiaugėmės. Iš kiekvienos kaimo bendruomenės laukiame dviejų atstovų.

Iki susitikimo Konferencijoje!

Daugiau

Nuotraukų paroda kaimo plėtros raidos tema

2014-12-01

Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupė yra parengusi nuotraukų parodą, atspindinčią kaimo plėtros raidą Joniškio rajone 2008-2014 metais. Joniškio rajono kaimų bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos, kaimiškų teritorijų gyventojai ir kiti pareiškėjai per šį laikotarpį vykdė 69 projektus.

Daugiau

Pasaulinę dieną žuvusiems kelyje atminti Skaistgiryje organizuota akcija

2014-11-21

Skaistgirio moterų draugija „Versmė“ vadovaujama seniūnaitės Vidos Urbonienės trečius metus dalyvauja respublikiniame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“, kurį remia Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Projekto tikslas užtikrinti eismo saugumą keliuose. Šių metų skaistgiriečių projektas finišavo akcija „Žvakutė – žuvusiems, atšvaitas – gyviesiems, skirta pasaulinei dienai žuvusiems kelyje atminti.

Daugiau

Įgyvendintas projektas „Kokybiškesni renginiai – verslumo pradžiai“

2014-11-20

Asociacija „Gasčiūnų kaimo bendruomenė“ gyvuoja jau nuo 2006 m., per tą laikotarpį savo veiklai plėtoti rengė projektus finansinei paramai gauti, siekdami kaimo žmonių užimtumo įvairinimo, aplinkos gerinimo ir siekdami skatinti bei puoselėti kultūrines tradicijas.

Daugiau

Kalendorius

  Vasaris 2024  
P A T K Pn Š S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29