Naujienos

Bus atliekamos baigtų įgyvendinti vietos projektų patikros

2014-09-09

Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupė kaip strategijos vykdytoja, yra įsipareigojusi kontroliuoti, kaip vietos projektų vykdytojai laikosi projektų įgyvendinimo sutartyse nustatytų įsipareigojimų. Vietos projektų pareiškėjai, kurie teikė paraiškas pagal taisykles, patvirtintas iki 2012 metų gruodžio 21 dienos, nėra įsipareigoję teikti įgyvendintų vietos projektų ataskaitų priežiūros laikotarpiu – 5 arba 7 metus (jei taip nusprendė VVG valdyba) po projekto įgyvendinimo. Tokių ataskaitų neprivalo teikti visi 1-5 kvietimų metu teiktus vietos projektus įgyvendinę pareiškėjai.

Daugiau

Projekto „Eismo saugumas bendruomenėse“ renginiai

2014-09-09

Saugaus eismo renginiai įvyko Maldenių, Drąsutaičių, Plikiškių kaimų bendruomenėse.

Daugiau

Daunoravos, Bučiūnų, Lieporų kaimų bendruomenėse - renginiai apie saugų eismą

2014-09-08

Daunoravos, Bučiūnų, Lieporų kaimų bendruomenėse įvyko renginiai pagal projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių direkcija prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Daugiau

Joniškio seniūnijos šventė „Draugystės puokštė“

2014-08-29

Joniškio seniūnė Janina Augustinaitienė jau šeštą kartą pakvietė Joniškio seniūnijos bendruomenes į bendrą šventę – pasportuoti, pasivaržyti, pasidžiaugti gražiausiomis sodybomis, bendruomenių kultūrine programa. Kaskart šventė rengiama vis kitoje bendruomenėje. Prieš du metus ji vyko Linkaičiuose, o šiemet visos bendruomenės susirinko Kalnelyje. Jau ir būrys didesnis – kartu dalyvavo Mikolaičiūnų kaimo bendruomenė ir pati jauniausia Bertaučių kaimo bendruomenė „Platonis“.

Daugiau

Satkūnuose kalbėta apie saugų eismą

2014-08-29

Joniškio rajono Satkūnų kaimo bendruomenė „Gija“ vykdė renginį apie saugų eismą. Tai antras renginys pagal projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“. Į renginį atvyko Joniškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnai Almira Kumpytė ir Justas Martinaitis, bei Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos atstovė.

Daugiau

Joniškiečiai Pasauliniame meškų drožimo čempionate

2014-08-26

Rugpjūčio 19-24 Joniškio rajono medžio drožėjai Saulius Alejūnas, Dalius Udrakis, Edmundas Vaičiulis ir Viktoras Žilinskas dalyvavo Ilomantsi mieste Suomijoje vykusiame Pasauliniame meškų drožimo čempionate. Tai tarptautinio projekto „Liaudies meno ir kasdienio kūrybiškumo įžvalgos“, kurį Joniškio vietos veiklos grupė vykdo kartu su partneriais iš Suomijos ir Estijos, veikla.

Daugiau

Bendruomenės šventė Gasčiūnuose

2014-08-26

Asociacijos „Gasčiūnų kaimo bendruomenė“ nariai, susirinkę prie bendruomenės etnografinio muziejaus, atšventė Žolines. Renginį vedė bendruomenės narė Birutė Vačikauskienė, apie Žolinių tradicijas, jų reikšmę pasakojo žolininkė Ugnė Vaineikienė, vaikai skaitė paruoštus eilėraščius.

Daugiau

Šeštadienį - sūrių šventė Pošupių kaime

2014-08-26

Rugpjūčio 30 d. (šeštadienį) 15 val. Pošupių kaime vyks Sūrių šventė. Bus paminėtas Pošupių kaimo bendruomenės 10 metų veiklos jubiliejus.

Daugiau

Kviečia "Kleckų šventė 2014"

2014-08-26

Š.m. rugsėjo 6 dieną (šeštadienį) prie Žvelgaičio ežero vėl šurmuliuos „Kleckų šventė 2014“. Šventės metu vyks vaikų futbolo varžybos “Kleckų taurei” laimėti, žonglierius Mantas vaikus mokys žongliravimo paslapčių, Joniškio garbės pilietis Juozas Šalkauskas pristatys savo “šlipsų” parodą, šventėje apsilankys mūsų “broliukai” svečiai iš Latvijos, kurie supažindins su savo kultūriniu paveldu, tautiniu kostiumu ir kt..

Daugiau

Skakų bendruomenė pažymėjo veiklos dešimtmetį

2014-08-18

Skakuose atšvęstos Žolinės – pabaigtuvių, padėkos už visas vasaros gėrybes, derliaus paaukojimo ir pašventinimo, o kartu ir atsisveikinimo su želmenimis bei gėlynais šventė. Jau dešimt metų Skakų kaimo bendruomenė susirenka per Žolines. Šventė tradiciškai pradedama kapų lankymu, žvakių uždegimu ir gėlių padėjimu prie kaimo kryžiaus, simbolio, jungiančio ir globojančio gyvus ir mirusius Skakų gyventojus. Bendruomenės patalpose aukojamos šv. Mišios, šventinama duona, sūris ir Žolinių vainikas, kuris visus metus kabo bendruomenės patalpose. Tradiciškai per Žolines sudeginamas pernykštis vainikas, o kartu su juo – visos blogos mintys ir per metus nutikę negerumai.

Daugiau

Kalendorius

  Vasaris 2024  
P A T K Pn Š S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29