Naujienos

Jokie vėjai neužpūtė festivalio ugnies...

2014-06-16

Gamta, paišdykavusi savo neprognozuotais orais, sukėlusi žemdirbiams problemų laukuose, nuvargino ūkininkus, žmones ir visus, kas prie žemės prisiliečia. Rodos, kada čia žmogau ir beatsikvėpsi, tačiau stabtelėję minutėlę nusišypsome – pailsėsime birželio 7 – ąją, pamiršime kasdienius rūpesčius, nes tada susibėgsime į tradiciniu tapusį ir jau aštuntą kartą organizuojamą bendruomenių festivalį Kirnaičiuose skambiu pavadinimu – „Čia šypsena ir dainomis draugystė liejas...“

Daugiau

Pasitarimas dėl kaimų futbolo lygos pirmenybių

2014-06-16

Birželio 16 d. 18 val. Kirnaičių parke laukiami visi rajono futbolo komandų vadovai. Bus tariamasi dėl pasirengimo kaimų futbolo lygos pirmenybėms.

Turnyro tikslai: futbolo žaidimo populiarinimas kaime, atostogaujančio ir dirbančio jaunimo įtraukimas į sportinę ir prevencinę veiklą. Šiemet kaimų futbolo lygos pirmenybės vyks jau septintąjį kartą. Turnyrą organizuoja Gasčiūnų sporto klubas, Plikiškių daugiafunkcinis centras ir Gasčiūnų pagrindinė mokykla. Organizatoriai tikisi aktyvaus dalyvavimo pasitarime bei įdomaus turnyro.

Alsiuose kalbėta apie saugų eismą

2014-06-12

Alsių kaimo bendruomenė paminėjo vaikų gynimo dieną. Ta proga buvo surengtos estafečių varžybos, įvairios užduotys, mintos mįslės.Bendruomenė įgyvendino projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Daugiau

Kirnaičių festivalio akimirkos - portale 15min.lt

2014-06-09

Birželio 7 dieną Kirnaičių kaimo parke ir sporto aikštyne vyko aštuntasis Joniškio rajono kaimo bendruomenių festivalis „Čia šypsena ir dainomis draugystė liejas", kuriame dalyvavo 23 kaimo bendruomenių atstovai. Įspūdžiais ir mintimis apie šventę netrukus pasidalins organizatoriai, o dabar kviečiame pasigrožėti šventės akimirkomis, kurias užfiksavo portalo 15min.lt reporteris.

Reportažas portale 15min.lt: Kirnaičių festivalyje šventė ir sportavo 23 kaimų bendruomenių atstovai

„Mes vejamės vasarą“

2014-06-09

Birželio 2 dieną Jakiškių – Maironių kaimų bendruomenės namuose vyko šventė vaikams „Mes vejamės vasarą“ bei projekto „Saugus eismas bendruomenėse 2014“ įgyvendinimas. Į renginį gausiai susirinko ne tik vaikai, bet ir nemažas būrelis vyresniųjų kaimo gyventojų. Renginyje dalyvavo 33 gyventojai. Su dalyviais bendravo Joniškio policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Almira Kumpytė. Šio renginio metu buvo kalbama apie pavojus kelyje, supažindinama su Kelių eismo taisyklėmis pėstiesiems, dviratininkams, automobilių vairuotojams.

Daugiau

Jauniūnuose – pirmą kartą apie saugų eismą

2014-06-09

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos penktus metus iš eilės tęsia tradiciniu jau tapusį konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse“. Jauniūnų kaimo bendruomenė pirmąkart dalyvavo respublikiniame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“. Pagrindinis konkurso siekis išlieka toks pat – padaryti mus supančią gyvenamąją aplinką kuo saugesnę.

Daugiau

Daukšiuose kalbėta apie eismo saugumą

2014-06-05

Daukšių kaimo bendruomenė pirmą kartą įsijungė į projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, kurį Lietuvoje organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Daugiau

Projektas „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“ ir Drąsutaičių kaimo bendruomenėje

2014-06-05

Drąsutaičių kaimo bendruomenė pirmą kartą įsijungė į projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, kurį Lietuvoje organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Bendruomenės narių sueiga prasidėjo susitikimu su Joniškio rajono Policijos komisariato bendruomenės pareigūne Almira Kumpytė. Ji bendruomenės nariams priminė saugaus elgesio taisykles kelyje, priminė atšvaito svarbą ir pamokė, kaip teisingai jį reikia užsidėti.

Daugiau

2014-05-29 Saugaus eismo renginys Plikiškių kaimo bendruomenėje

2014-06-05

Jau ne pirmą kartą Plikiškių kaimo bendruomenė „Šaltinis“ dalyvauja projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“. Į renginį bei susitikti su plikiškiečiais atvyko Joniškio rajono Policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Almira Kumpytė. Ji su jaunaisiais bendruomenės nariais aptarė saugaus elgesio taisykles kelyje, priminė atšvaito svarbą ir pamokė, kaip teisingai jį reikia prisisegti.

Daugiau

Kviečiame dalyvauti tradicinėje „Amatų dienoje”!

2014-06-03

Birželio 14 d. (šeštadienį) 12 val. Reibinių kaime (Joniškio r.) tautosakininko Mato Slančiausko sodyboje-muziejuje vyks tradicinė „Amatų diena“. Renginyje dalyvaus Latvijos amatininkai ir Joniškio rajono tautodailininkai, demonstruosiantys senovinius amatus. Visi apsilankę „Amatų dienoje” turės puikią progą išmokti amatų ir savo rankomis pasigaminti įvairiausių dirbinių. Renginio metu veiks mugė, kurioje galėsite įsigyti amatininkų sukurtų įdomių ir unikalių gaminių.
„Amatų dienos“ metu bus pristatomas ir degustuojamas kulinarinis paveldas, kurio patiekalų sudėtinė dalis šiemet bus pienas ir jo produktai. Lankytojai taip pat turės galimybę įsigyti pagal originalius receptus pagamintus gardėsius.

Daugiau

Kalendorius

  Balandis 2024  
P A T K Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30