Naujienos

Kasdienio kūrybiškumo paieškos Pietų Estijoje

2014-08-13

Valgos (Estija) vietos veiklos grupė – tarptautinio projekto „Liaudies meno ir kasdienio kūrybiškumo įžvalgos“ partneris,- pakvietė joniškiečius dalyvauti medžio drožėjų šventėje Torvos mieste rugpjūčio 5-9 dienomis. Torvos miesto parke kartu su drožėjais iš Estijos, Suomijos ir Rusijos skulptūras drožė tautodailininkas iš Žagarės Dalius Udrakis.

Daugiau

Nepraleiskite paramos galimybių

2014-08-13

Nuo 2014 m. rugpjūčio 11 d. Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) priima paraiškas paramai pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos (KPP) priemonę „Parama verslo kūrimui ir plėtrai“ gauti.

Daugiau

Ventoje – rekonstruotos estrados atidarymo renginys

2014-08-11

Rugpjūčio 9 d. Ventoje (Akmenės rajone) įvyko rekonstruotos lauko estrados atidarymo renginys – Ventos miesto vasaros šventė. Gražioje vietoje ant upės kranto vyko sportinės varžybos, amatininkų mugė, programa vaikams, saviveiklininkų ir profesionalių artistų koncertas. Sėkmingai užbaigtais darbais pasidžiaugė projekto partneriai: Akmenės savivaldybės, Joniškio, Akmenės ir Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupių atstovai.

Daugiau

Domimasi „LEADER“ metodo perspektyvomis

2014-08-11

Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupė jau pradėjo darbus susijusius su 2014 – 2020 m. programiniam laikotarpiui skirtos strategijos rengimu. Rajono kaimiškoje teritorijoje veikiančių bendruomenių, verslininkų, švietimo įstaigų ir kitų galimų projektų vykdytojų jau buvo prašyta pateikti projektines idėjas ateinančiam laikotarpiui, idėjos buvo apjungtos seniūnijų strategijose.

Daugiau

Video siužetas apie šventę Ozolniekuose

2014-08-04

Liepos 26 d. Joniškio rajono amatininkai ir tautodailininkai dalyvavo Ozolniekų savivaldybės šventėje. Į Latviją vyko joniškiečiai mezgėjai, pynėjai, keramikai, medžio drožėjai, lėlininkės ir kiti meistrai bei visus žiūrovus sužavėjusi Žvelgaičių kaimo kapela. Tai tarptautinio projekto "Vietos verslumo skatinimas", kurį vykdo Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupė kartu su partneriais iš Latvijos, renginys. Šventės dalyvius kalbino ir filmavo vietinė televizija. Video siužetas apie šventę jau paskelbtas Jelgavos kaimo partnerystės "Lielupė" tinklapyje, jį galima pažiūrėti atidarius šią nuorodą.

Susibūrimas Ramoškiuose Šv. Onos dieną

2014-08-04

Ramoškių kaimo bendruomenė kasmet susiburia Šv. Onos dieną pabūti drauge, pagerbti kaime gyvenančias varduvininkes. Šiemet į svečius pasikvietė ir kaimynines Alsių bei Lankaičių kaimų bendruomenes, tikėdamiesi padėti tvirtus pamatus bendradarbiavimui ir draugystei. Ramoškių kaimo bendruomenė teatralizuotai sutiko atvykstančius svečius. Prie bendruomenės kiemo vartų trys skudurinės Onutės pasisveikinę su kiekvienu atvykusiu jį palydėdavo į bendruomenės namų kiemą.

Daugiau

Kraštiečių susitikime kalbėta ir apie saugų eismą

2014-08-04

2014 m. liepos 26 d. Jankūnų kaimo bendruomenėje vyko tradicinis kraštiečių susirinkimas. Jame pirmą kartą buvo įgyvendintas projektas ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių direkcija prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Daugiau

Lankaičių bendruomenė įsijungė į respublikinį projektą

2014-07-30

Lankaičių kaimo bendruomenė, kartu su Reibinių, Ramoškių ir Alsių kaimo bendruomenėmis šiemet sudarę bendrą komandą, dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos įgyvendinamame švietėjiškame saugaus eismo respublikiniame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, kurį vykdo kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Daugiau

Joniškio amatininkai - šventės Ozolniekuose (Latvija) dalyviai

2014-07-29

Liepos 26 d. didelis būrys Joniškio rajono amatininkų ir tautodailininkų dalyvavo Ozolniekų savivaldybės šventėje. Tai tarptautinio projekto "Vietos verslumo skatinimas" renginys. Projektą jau antrus metus vykdo Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupė kartu su partneriais iš Latvijos kaimo partnerystės "Lielupė". Pernai joniškiečiai dalyvavo Elejos mieste vykusioje mugėje, o šiemet pirmą kartą vyko į šventę Ozolniekuose.

Daugiau

Apie saugų eismą kalbėta Kriukuose ir Skakuose

2014-07-29

2014 m. liepos 12 d. Skakų kaimo bendruomenė organizavo tradicines seniūnijos sporto varžytuves. Jose pirmą kartą buvo įgyvendintas projektas ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Liepos 13 d. to paties projekto renginys pirmą kartą buvo įgyvendintas Kriukų kaimo bendruomenėje „Šešėvė“. Abiejuose renginiuose apie eismo saugumą pasisakė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Justas Martinaitis.

Daugiau

Kalendorius

  Vasaris 2024  
P A T K Pn Š S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29